تبلیغات
وبلاگ تحلیلی بصیرت نو

 
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
به نقل از پایگاه شستون: مولوی نظیر احمد دهانی از علمای اهل تسنن شهرستان سراوان در گفتگو با خبرنگار شتسونگفت: امسال روز قدس متفاوت تر از روزهای قدس سال های دیگر بود چرا که این روز همزمان با اوج گیری مذاکرات هسته ای۱+۵ بود که رنگ و بوی دیگر به این روز قدس عزیز داد.
وی گفت: رژیم صهیونیستی همواره در طول مدت بقای خود از هیچ جرم و جنایتی فرو گذاری نکرده است و این جنایات منحصر به مرزهای فلسطین نیست و امروزه به نام اسلام گروه های تکفیری امثال داعش را پرورش داده، و آنها را در مقابل بیداری های اسلامی قد علم کرده است و با بر هم زدن و بر افروختن آتش تقرقه بین شیعه و سنی می خواهند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.
دهانی اذهان داشت: پیامی که امروز مردم روزه دار ایران با حضور پرشور خود با شعار ضد صهیونیستی به جهانیان فهماندن این بود که ایران به هیچ وجه در موضوع هسته ای تغییری در سیاست های خود نمی دهد و حتی مصمم تر از همیشه اینکار را پیگیر خواهد بود.
وی از سکوت مجامع بین الملل در قبال جنایات بیشمار صهیونیست که فقط به عنوان نظاره گر صحنه هستند ابراز ناراحتی کرد و گفت: انسانیت سالهاست که در وجود این انسانها مرده است و انسانهای مرده را هرگز نمی توان بیدار کرد.
وی از حضور پرشور مردم سراوان که برای حمایت از کودکان بی دفاع فلسطین به میدان آمده بودند ابراز خوشحالی کرد و از خداوند متعال توفیقات روز افزون را برای مردم همیشه در صحنه این منطقه خواستار شد.طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: روز قدس، جنایات صهیونیستها،
[ جمعه 19 تیر 1394 ] [ 11:45 ب.ظ ] [ ع.ب دهقان ]
درباره وبلاگ

امکانات وب